Zasady organizacji koncertu w Primo Na Hali

-1-
PRIMO NA HALI po swojej stronie zapewnia:

1. Bezpłatny wynajem sali koncertowej o pojemności do 100 osób,
2. Bezpłatny poczęstunek składający się z jednego dania obiadowego mięsnego lub wegetariańskiego (wymagane poinformowanie o liczbie dań mięsnych i wegetariańskich na 24 godziny przed wydarzeniem oraz wskazanie godziny o której mają zostać podane) oraz wody,
3. Oświetlenie: ruchome głowy firmy Light4Me model: FOCUS 100 BEAM i LED Bary,
4. Wynajem sceny o wymiarach 4m x 2m.

PRIMO NA HALI NIE ZAPEWNIA NOCLEGÓW ARTYSTOM!
Możliwość wynajęcia domku dla 7 osób w miejscowości Doły Biskupie 71,
27-415 Kunów – 16 km od miejsca koncertu.

-2-
Zespół/organizator po swojej stronie zapewnia:

1. Kompletny backline (kolumny, perkusja, dywan pod perkusję itd.)
2. Nagłośnienie wraz z akustykiem (współpracujemy ze sprawdzoną firmą BAZA Studio Nagrań, w sprawie nagłośnienia proszę kontaktować się z Kamilem Ruszkowskim – 793 016 618)
3. Biletera (istnieje możliwość oddelegowania do tego zadania jednego z pracowników lokalu).
UWAGA! W przypadku koncertów o przewidywanej większej frekwencji niż 50 osób organizator ma również obowiązek zapewnić profesjonalną ochronę (minimum 2 osoby).

-3-
Wynagrodzenie za koncert:

1. PRIMO NA HALI całość zebranej kwoty ze sprzedaży biletów przeznacza dla organizatora/zespołu i to należy rozumieć jako wynagrodzenie dla artysty.
2. PRIMO NA HALI może zapewnić sprzedaż biletów online za pośrednictwem strony kupbilecik.pl. Wynagrodzenie przekazane organizatorowi/zespołowi w takiej sytuacji będzie pomniejszone o kwoty podatku i prowizji bileterii tj. 35%.

-4-
Pozostałe:

1. Termin i godzina ewentualnego koncertu muszą zostać określone w ścisłym porozumieniu z PRIMO NA HALI!
W sprawie organizacji koncertów prosimy kontaktować się telefonicznie: 500 622 292 lub mailowo: manager@restauracjaprimo.pl .
2. Przedsprzedaż biletów w lokalu może odbyć się bezpłatnie.
Jeżeli organizator/zespół nie dostarczy fizycznych biletów, przedpłacone rezerwacje zostaną przyjęte w postaci listy, która przed koncertem zostanie przekazana organizatorowi/zespołowi.
Rozliczenie przedsprzedaży biletów następuje przed koncertem.
3. PRIMO NA HALI NIE POBIERA PROWIZJI OD BILETÓW!
4. PRIMO NA HALI może w swoim zaresie zorganizować ochornę dla artystów po uprzednim uzgodnieniu z zespołem i dodatkową opłatą.
5. PRIMO NA HALI umożliwia wynajęcie jednego z pracowników jako biletera. Koszt wynajęcia pracownika to 50 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy.
6. Cena wynajmu domku w miejscowości Doły Biskupie 71, 27-415 Kunów jest ustalana indywidualnie. Tel. kontaktowy: 500 622 292.

POTWIERDZENIE ZAPOZNANIA SIĘ I ZAAKCEPTOWANIA POWYŻSZYCH WARUNKÓW PROSIMY PRZESYŁAĆ DROGĄ MAILOWĄ!

Przykładowe realizacje: