Uroczystości

Forma uroczystości

Uroczystości okolicznościowe, takie jak wesela, komunie, czy chrzciny, to bardzo ważne wydarzenia w życiu rodziny. Dokładamy wszelkich starań, aby zorganizować je na najwyższym możliwym poziomie i sprostać oczekiwaniom Gości i tych, którzy są bohaterami tych dni. W restauracji jest również możliwość zorganizowania imprez takich jak wieczory panieńskie, kawalerskie i integracyjne wyjścia firmowe. Kuchnia i klimat wieczoru zostaną dopasowane do okazji, by zadowolić nawet najbardziej wymagających Gości.

Dużo miejsca

Sale w naszej restauracji mogą gościć do 150 osób, zadaszony ogródek letni kolejne 150. Powierzchnie sal na imprezy okolicznościowe możemy dowolnie aranżować tak, aby zapewnić odpowiednią intymność.

Jakość

Restauracja Primo podkreśli wyjątkowość każdej uroczystości. Jest dla nas bardzo ważne, by takie wydarzenia zapadały w pamięć każdego Gościa, dzięki wyszukanym i niezwykłym smakom, absolutnie perfekcyjnej organizacji i dbałości o nawet najdrobniejsze szczegóły. Nad idealnym przebiegiem tak ważnych dla Państwa dni, czuwa wykwalifikowany i doświadczony zespół, który przygotował już wiele uroczystości.

Również catering

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy także catering imprez okolicznościowych. Odpocznij w ten ważny dla Ciebie dzień, my gotujemy za Ciebie. Nasi kelnerzy zajmą się obsługą, a prowadzona przez nas wypożyczalnia sprzętu kuchennego oraz zastawy zadba aby niczego nie zabrakło.

Kontakt z nami

Napisz

Poczekaj aż oddzwonimy lub umów się na spotkanie pod nr telefonu: 41 375 72 10