Dla firm

lunch firmowy

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lunchu (obiadu) firmowego na terenie Ostrowca i okolic. Posiłek firmowy to obecnie najbardziej pożądany benefit pracowniczy (źródło). W dzisiejszych czasach coraz trudniej utrzymać wykwalifikowanego pracownika. Jeśli zaproponujesz benefit w postaci cyklicznego firmowego lunchu staniesz się bardziej atrakcyjnym pracodawcą. Zaoferuj swoim pracownikom lunch lub jego dofinansowanie (przeczytaj ile możesz oszczędzić) a my zajmiemy się ich przygotowaniem. Gwarantujemy korzystną i konkurencyjną cenę, która sprawi, że serwowane potrawy zmieszczą się w zaplanowanym budżecie.

posiłek regeneracyjny

Obsługujemy również podmioty gospodarcze, które są prawnie zobowiązane do zapewnienia swoim pracownikom posiłków regeneracyjnych a należą do nich: firmy budowlane, firmy produkcyjne (rozp. Rady Ministrów Dz. U. Nr 60 poz. 279 z 1996 r.). Nasze posiłki spełniają standardy gastronomiczne i wymogi kaloryczności (około 1000 kcal), charakteryzują się dobrą jakością i obfitością serwowanych przez nas potraw.

Posiłki regeneracyjne polecamy w następujących  formach np.:
1. Zupa 500 ml + 1/4 bochenka chleba
2. Zupa 500 ml + wkładka mięsna 100 g + 1/4 bochenka chleba
3. Drugie danie obiadu tj. porcja mięsa 120 g + ziemniaki 300 g + surówka 200 g
4. Zupa 500 ml + II danie

Jesteśmy partnerem elastycznym – słuchamy oczekiwań, jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania dotyczące potraw spoza standardowej oferty, ilości, godzin dostaw, itp. W bezpośredniej rozmowie szczegółowo przedstawimy naszą ofertę oraz chętnie poznamy Państwa oczekiwania i potrzeby związane z obsługą cateringową waszej firmy. Ceny i menu znajdujące się w  ofercie dla firm mogą być ustalane indywidualnie. Celem omówienia oferty i warunków współpracy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w dogodnym dla Państwa terminie.

bufety słone, słodkie, kawowe

Organizujesz zebranie, spotkanie z klientami lub szkolenie dla pracowników? Zamów nasz serwis kawowy, który możemy również wzbogacić o słone i słodkie przekąski (w tym ciasta).
Serwis kawowy przygotujemy wg Twojego zapotrzebowania na porcelanie lub w opakowaniach jednorazowych. Damy sobie radę w każdych warunkach – nawet w plenerze bez dostępu do prądu 🙂

imprezy okolicznościowe firmowe

OFERTA WIELKANOCNA 2022
catering w opakowaniach jednorazowych – POBIERZ PDF
bufet w siedzibie firmy – POBIERZ PDF

OFERTA WIGILIJNA 2021 POBIERZ PDF
 

Pozostała oferta pod nr telefonu: 41 375 72 10