ZASADY ORGANIZACJI KONCERTU W RESTAURACJI PRIMO

Restauracja Primo po swojej stronie zapewnia organizatorowi:

Bezpłatny wynajem sali koncertowej o pojemności do 150 miejsc stojących, 120 miejsc siedzących w układzie teatralnym lub 60 miejsc wraz ze stolikami oraz:

Bezpłatny wynajem i ustawienie podestów scenicznych Alustage (dysponujemy łącznie 12-stoma podestami) o wymiarach 2x1m, które mogą zostać zaaranżowane w konfiguracji 6m x 3m lub 6m x 2m, inne konfiguracje również dostępne po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem. WAŻNE! Rozłożenie wszystkich 12 podestów znacząco zmniejsza objętość sali, dlatego zalecany przez nas rozmiar sceny to 6m x 3m.

Bezpłatne przygotowanie sali restauracyjnej (ustawienie krzeseł, opróżnienie sali).

Bezpłatny poczęstunek składający się z jednego dania obiadowego mięsnego lub wegetariańskiego (wymagane poinformowanie o liczbie dań mięsnych i wegetariańskich na 24 godziny przed wydarzeniem oraz wskazanie godziny o której mają zostać podane) oraz wody mineralnej w karafkach bez limitu.
Ze swojej strony polecamy najlepszą w Ostrowcu Świętokrzyskim pizzę na autorskim cieście zarówno w opcji mięsnej jak i roślinnej 🙂

Backstage w postaci osobnego pomieszczenia ze stolikami i krzesłami.

Oświetlenie: ruchome głowy firmy Light4Me model: FOCUS 100 BEAM, LED Bary, spot, LED Pary zawieszone na aluminiowej konstrukcji scenicznej o wymiarach 7 metrów szerokości, 3 m głębokości i 3 metry wysokości.

Restauracja Primo nie zapewnia noclegu dla artystów.

Zespół/organizator po swojej stronie zapewnia:

Kompletny backline (kolumny, perkusja, dywan pod perkusję itd.) oraz:

Nagłośnienie wraz z akustykiem (współpracujemy ze sprawdzoną firmą BAZA Studio Nagrań, w sprawie nagłośnienia proszę kontaktować się z Kamilem Ruszkowskim – 793 016 618)

Biletera (istnieje możliwość oddelegowania do tego zadania jednego z pracowników lokalu. Koszt wynajęcia biletera od Restauracji Primo to 50 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy).

W przypadku koncertów o przewidywanej większej frekwencji niż 60 osób organizator powinien również zapewnić profesjonalną ochronę (minimum 2 osoby).

WYNAGRODZENIE ZA KONCERT: 

Restauracja 100% zebranej kwoty z biletów przeznacza dla organizatora/zespołu i to należy rozumieć jako wynagrodzenie dla artysty.

NIE POBIERAMY PROWIZJI OD BILETÓW!

Możemy również bezpłatnie zorganizować przedsprzedaż biletów w lokalu. Jeżeli organizator/zespół nie dostarczy fizycznych biletów, przedpłacone rezerwacje przyjmujemy w postaci listy, którą przed koncertem przekazujemy zespołowi/organizatorowi. Rozliczenie przedsprzedaży biletów następuje przed koncertem.

Termin i godzina ewentualnego koncertu muszą zostać określone w ścisłym porozumieniu z Restauracją Primo.

W sprawie organizacji koncertów prosimy kontaktować się na mail: manager@restauracjaprimo.pl lub telefonicznie: 500 622 292

WYRAŻENIE CHĘCI ORGANIZACJI KONCERTU LUB INNEGO WYDARZENIA W RESTAURACJI PRIMO AUTOMATYCZNIE OZNACZA AKCEPTACJĘ POWYŻSZYCH WARUNKÓW!

PONIŻEJ PRZYKŁADOWE REALIZACJE: