ZASADY ORGANIZACJI KONCERTU W RESTAURACJI PRIMO

Restauracja Primo po swojej stronie zapewnia organizatorowi:

Bezpłatny wynajem sali koncertowej o pojemności do 150 miejsc stojących, 120 miejsc siedzących w układzie teatralnym lub 60 miejsc wraz ze stolikami oraz:

Bezpłatny wynajem i ustawienie 6 podestów scenicznych Alustage o wymiarach 2x1m, które mogą zostać zaaranżowane w konfiguracji 4m x 3m lub 6m x 2m, inne konfiguracje również dostępne po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem.

Bezpłatne przygotowanie sali restauracyjnej (ustawienie krzeseł, opróżnienie sali).

Bezpłatny poczęstunek składający się z jednego dania obiadowego mięsnego lub wegetariańskiego (wymagane poinformowanie o liczbie dań mięsnych i wegetariańskich na 24 godziny przed wydarzeniem oraz wskazanie godziny o której mają zostać podane) oraz wody mineralnej w karafkach bez limitu.

Backstage w postaci wydzielonego parawanami miejsca po prawej stronie sceny ze stołem i krzesłami lub mały backstage w szatni personelu w przypadku koncertów o przewidywanej większej frekwencji (Backstage na sali zmniejsza jej pojemność o 20%).

Oświetlenie RGBWA w postaci „punktówki” skierowanej w stronę sceny oraz LED barów umocowanych na suficie za sceną (kontra).

Restauracja dysponuje również w razie potrzeby mikserem analogowym Behringer oraz kolumnami aktywnymi tej samej marki, które sprawdzają się w przypadku mniejszych wydarzeń lub koncertów akustycznych. Dysponujemy również mikrofonami marki Shure oraz jednym statywem mikrofonowym. Również istnieje możliwość bezpłatnego wynajęcia tego sprzętu od restauracji do realizacji małych wydarzeń (Restauracja nie udostępnia bezpłatnie przewodów zasilających i sygnałowych XLR).

Restauracja Primo nie zapewnia noclegu dla artystów.

Zespół/organizator po swojej stronie zapewnia:

Kompletny backline (kolumny, perkusja, dywan pod perkusję itd.) oraz:

Nagłośnienie wraz z akustykiem (współpracujemy ze sprawdzoną firmą BAZA Studio Nagrań i w razie potrzeby udostępnimy kontakt).

Biletera (istnieje możliwość oddelegowania do tego zadania jednego z pracowników lokalu. Koszt wynajęcia biletera od Restauracji Primo to 50 zł za każdą rozpoczętą godzinę pracy).

W przypadku koncertów o przewidywanej większej frekwencji niż 60 osób organizator powinien również zapewnić profesjonalną ochronę (minimum 2 osoby).

WYNAGRODZENIE ZA KONCERT: 

Restauracja 100% zebranej kwoty z biletów przeznacza dla organizatora/zespołu i to należy rozumieć jako wynagrodzenie dla artysty.

NIE POBIERAMY PROWIZJI OD BILETÓW!

Możemy również bezpłatnie zorganizować przedsprzedaż biletów w lokalu. Jeżeli organizator/zespół nie dostarczy fizycznych biletów, przedpłacone rezerwacje przyjmujemy w postaci listy, którą przed koncertem przekazujemy zespołowi/organizatorowi. Rozliczenie przedsprzedaży biletów następuje przed koncertem.

Termin i godzina ewentualnego koncertu muszą zostać określone w ścisłym porozumieniu z Restauracją Primo.

W sprawie organizacji koncertów prosimy kontaktować się na mail: manager@restauracjaprimo.pl lub telefonicznie: 500 622 292

PONIŻEJ PRZYKŁADOWE REALIZACJE: