PRIMO NA HALI

Zapraszamy do PRIMO NA HALI czyli oddziału Restauracji Primo usytuowanego na pierwszym piętrze hali MOSIR w Ostrowcu Świętokrzyskim. Lokal oferuje miejsca siedzące dla 44 osób oraz bar z przekąskami, fastfoodem i bogatą selekcją napojów, w tym także alkoholowych.

Pełne menu znajduje się poniżej.

Nasz lokal jest otwarty podczas wszelkich wydarzeń sportowych oraz kulturalnych organizowanych na hali KSZO, co sprawia, że jest idealnym miejscem na spotkania po meczu czy koncercie.

Dodatkowo mamy możliwość organizacji imprez firmowych, oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, takich jak komunie czy urodziny, a także różnego rodzaju animacji dla dzieci, oraz warsztatów kulinarnych dla naszych najmłodszych gości, które z pewnością zapewnią im niezapomniane wspomnienia i doświadczenia.

Lokal wyposażony jest w profesjonalną scenę oraz oświetlenie, co sprawia, że jest idealnym miejscem na organizację koncertów oraz innych wydarzeń artystycznych.

Chcesz zorganizować koncert? Sprawdź warunki organizacji wydarzeń w Primo Na Hali!

Kliknij tutaj!

 

Lokalizacja naszego lokalu zapewnia łatwy dojazd, a duży parking i przystanki autobusowe w pobliżu zapewniają wygodę naszym gościom. Dodatkowo posiadamy niezależne wejście, bezpośrednio do lokalu, co gwarantuje swobodę wejścia i wyjścia.

Zapraszamy!

Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Świętokrzyska 11
Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, 1 piętro (dawny Bar Kibica)
biuro@restauracjaprimo.pl
41 266 44 22