ŚWIĘTUJ NASZE URODZINY

Ale ten czas leci… Jesteśmy z Wami już 10 lat.

Przypomnij sobie jak to było:

Na końcu czeka niespodzianka 🙂

2010

18 maja 2010 roku otworzyliśmy pierwszy lokal w Ostrowcu Świętokrzyskim na os. Pułanki 12A od strony ul Iłżeckiej. Oferowaliśmy pizzę i proste dnia obiadowe na miejscu, na wynos i w dostawie pod marką PRIMO pizza.

W lokalu znajdowało się 26 miejsc siedzących a od roku 2012 przed lokalem wybudowaliśmy ogródek dla 80-ciu osób.

Miejsce było często odwiedzane przez mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic.

2015

Po 5-ciu latach z końcem roku 2015 przeprowadziliśmy się do zdecydowanie większego i lepszego lokalu. Nowy adres to osiedle Ogrody 28 w sąsiedztwie Poczty oraz centrum zabaw dla dzieci FIKOLAND.

W nowej lokalizacji szybko zyskaliśmy wierne grono klientów. Dysponujemy 2 odrębnymi salami mogącymi pomieścić ponad 120 gości. W roku 2016 powstał ogródek letni w którym wygodnie możemy gościć do 150 osób.
Od 2015 roku rozbudowaliśmy ofertę najpierw o burgery ze 100% wołowiny w bułce wypiekanej w restauracji, następnie o dania kuchni włoskiej i międzynarodowej. Jednocześnie wprowadziliśmy ofertę okolicznościową oraz usługi cateringowe. Obsługujemy wiele eventów. koncertów i innych wydarzeń artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz w południowo-wschodniej Polsce.

Dla naszych gości oferujemy retransmisje wydarzeń sportowych (m.in. mecze, gale sportów walki) na największym ekranie projekcyjnym w okolicy. Jednocześnie staliśmy się regionalną sceną STAND-UP.

2019

W roku 2019 lokal przeszedł zmianę wizerunku i z PRIMO pizza staliśmy się Restauracją PRIMO. Przeprowadziliśmy również remont wnętrza. W restauracji dominują kolory biały i zielony oraz obecne wcześniej barwy surowego drewna. Wnętrze stało się bardziej przytulne. Na szczególną uwagę zasługuje ściana nad barem, którą zdobi zielony bluszcz. W bieżącym roku przymierzamy się do zmiany zewnętrznej.

2020

Rok jubileuszowy. Zaplanowaliśmy ciekawe wydarzenia i promocje na cały maj. Niestety plany pokrzyżowała nam pandemia. Pomimo trudności działamy nadal dostarczając codziennie pyszną pizzę. Uruchomiliśmy również nowy projekt delikatesów internetowych z dostawą do domu na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. primodelikatesy.pl

PROMOCJA URODZINOWA

Z okazji naszych 10-tych urodzin oferujemy Wam niesamowitą promocję.

Zamów telefonicznie dowolną pizzę z naszej oferty a drugą średnią otrzymasz 50% taniej.
Zamówienie możesz też złożyć online – napisz w komentarzu, że chcesz skorzystać z promocji a dodamy ją ręcznie.

Promocja obowiązuje od poniedziałku do czwartku przez cały dzień oraz w piątek, sobotę  i niedzielę od 12:00 – 15:00
Druga pizza musi mieć takie same składniki jak pierwsza.

ZAMÓW TERAZ: 41 2664422

PROMOCJA DELIKATESY

Dajemy Wam również dodatkowy prezent na pierwsze zakupy w naszych delikatesach.

Podczas zamawiania wystarczy podać kod #10URODZINY

Promocja obowiązuje do końca maja 2020

ZOBACZ OFERTĘ

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-125578229-1'); window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-985080332'); gtag('config', 'AW-985080332/u9tpCOzzzpYBEIzE3NUD', { 'phone_conversion_number': '+48412664422' });